Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Oneindige zwembad | Eigen strand Strandtoegang | Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. |
| Kindvriendelijk Kinderbox Kinderspeelruimte Videospelletjes | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen binnen een autorit van 10 minuten van het Pantai Beto Elong, heeft Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul João Pessoa een eenvoudige toegang tot Train treinstation dat op 12 km verderop ligt. Dit appartement van 60 m² omvat draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen op 15 minuten rijafstand vanaf het Sun Beach. 2-slaapkamer Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul bevindt zich op 4 km van St. Joseph Parish.
Deze accommodatie heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
De accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Vermaak
- Openbaar bad
Diensten
- Valetparking
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Videospelletjes
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul.
Gasten van Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Pantai Beto Elong, binnen 10 rijminuten verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn St. Joseph Parish (4 km) en het Sun Beach (4,1 km). - ❓
Beschikt Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul over parkeergelegenheid?
Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul heeft privéparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Completo Proximo As Praias Do Litoral Sul. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 60 vierkante meter. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een infinity pool.